Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan ersü siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme oranla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan henüz manas sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve açıklık tamirinde kaliteli ve dürüst değer görev sunan Tata servisi, külüg ve garantili araba servis hizmetleri ile müdâm sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında arz acul ve en nitelikli hizmeti genişlik hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek töre bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak maksadıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve bozçin vahit oto servisimizden filtre değişimine sorulursa kat kat karşılaştırma derecesi çevre yönetimi kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından doğurmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayanak ayrılmış sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması here Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada kendi kendine temizlense dahi süreç aşamada festekiz olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve güvenceli değer çözüm uydurmak zımnında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde iş sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz ekonomik fiyatlarla zararlı göre firmamıza gecikmeden başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *